علی مسلمینی کلاهبرداران کنکوری را رسوا می کند. بخش سه

یکی از روش های ناسالم و غیر انسانی بازار کنکور این روزهای کشور، تبلیغات منفی مافیای کنکور علیه چهره های کارآمد، خلاق، نخبه و مستقل کنکور کشور است که در این باره در مقاله بخش دوم نیز توضیح داده شد. علی مسلمینی تنها مشاور تحصیلی مستقل کشور است که همواره خود را جدای از مافیای کنکور خوانده و مواضع تندی علیه تمامی افرادی که با دروغ و بزرگنمایی قصد فریب داوطلبان را داشته اند، داشته است.

مواضعی که عده ای از سودجویان کنکوری را سخت برآشفته و ایشان را به جو سازی علیه این نابغه مستقل و جوان سوق داده است. بدین ترتیب که با تلاش در راستای تخریب وجهه علی مسلمینی، سعی در کاهش محبوبیت وی بین داوطلبان کنکور نموده اند.

“من تبلیغ نمیکنم، مهمترین تبلیغ من، کارنامه های قابل استعلام و مصاحبه های قبولی داوطلبان سالهای گذشته من است. کارنامه هایی که همگان می توانند با ورود اطلاعات آنها در سایت سنجش، استعلام اصالت قبولی را دریافت نمایند.” این جمله ایست که علی مسلمینی در پاسخ به رفتارهای ناشایست و کودک منشانه این دسته از سودجویان و کلاهبرداران کنکوری عنوان می نماید.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در مقابل تلاش این دسته از سودجویان پاسخی نمی دهید؟ عنوان نمود: ” مردم به قدری هوشمند هستند که تفاوت تبلیغات کاذب و دروغین را از تلاش با اصالت و صادقانه تمیز دهند. تقریبا تمامی دانش آموزانی که با متد های من نتایج درخشانی در کنکور کسب نموده اند، توسط دوستان سال گذشته خود به مجموعه های بنده معرفی شده اند. دانش آموزانیکه در سنوات گذشت به قدری از نتایج کسب شده راضی بوده اند که معرفی دوستان خود را به نوعی تعهد اخلاقی خود نسبت به بنده دانسته اند.”

علی مسلمینی، نویسنده و ارائه دهنده چندین مقاله علمی بین المللی در کنفرانس های معتبر دنیا، به عنوان توصیه نهایی برای جامعه آموزشی کشور، تمامی مشاورین تحصیلی کشور را به افزایش لحظه به لحظه سطح دانشی خود فراخواند و ایشان را به دوری از حاشیه ها و جو سازی ها و تلاش برای خدمت رسانی بیشتر و موثر تر بر دانش آموزان دعوت نمود.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *