علی مسلمینی کلاهبرداران کنکوری را رسوا می کند.

داستان اول:

صبح و شب با منزل تماس می گرفت، خودش رو مشاور و رتبه برتر کنکور سال گذشته اعلام میکرد و نشون می داد که موفقیت من براش مهمه. بعد از یکی دو هفته بهم پیشنهاد خرید پک های آموزشی موسسه …. رو داد. پولی که طی دو سال جمع کرده بودم رو به شماره حسابی که بهم معرفی کرد واریز کردم.

بعد از چند روز یک سری دی وی دی بی کیفیت به آدرس خونه مون اومد. بعد از دریافت دی وی دی ها، دیگه خبری از تماس های خانم مشاور دلسوز نشد…

 

مافیای کنکور؛ بساطی که کرونا برچید - ایرنا

داستان دوم:

تو اینترنت به دنبال دوره های آموزشی بودم. با یک تبیلغ جذاب از موسسه… مواجه شدم که می گفت تدریس رایگان و آنلاین درس زیست شناسی  کنکور. تبلیغ جذابی بود. روش کلیک کردم. وارد سایت شدم و فیلم رو به صورت رایگان دانلود کردم.

خیلی جذاب درس داده بود. برای استفاده از فیلم سایر فصل ها باید دوره آنلاین رو خریداری می کردم. علاوه بر خرید دوره، یکی از رتبه های برتر کنکور هم به عنوان مشاور تا آخر سال کنارم می بود. خیلی اشتیاق داشتم. خرید رو انجام دادم.

فصل دو، فصل سه، فصل چهار و … هر چی جلوتر میرفتم، هیچ جذابیتی تو دوره نمیدیدم. قطع و وصلی مدام اینترنت، تعداد بالای داوطلبان حاضر در کلاس که مانع پرسش و پاسخ استاد با دانش آموزها می شد، پایین اومدن کیفیت تدریس نسبت به فیلم رایگانی که دانلود کرده بودم و بعد از یکی دو هفته، دیگه خبری هم از خانم مشاور نشد…

مافیای کنکور، برنده اصلی تغییر شیوه برگزاری کنکور سراسری + جزئیات

این دو داستان، نمونه ایست از بازار آشفته کنکور در این روزهای ایران…

موسساتی که با هزینه های هنگفت تبلیغاتی نظر مخاطب را جلب نموده و بعد از دریافت وجه ثبت نام از ارائه خدمات با کیفیت سر باز می زنند…

موسساتی که کارنامه درخشانی هم در سنوات گذشته نداشته و سندی جهت دفاع از نتایج پیشین خود ندارند…

“من تبلیغ نمیکنم، مهمترین تبلیغ من، کارنامه های قابل استعلام و مصاحبه های قبولی داوطلبان سالهای گذشته من است. کارنامه هایی که همگان می توانند با ورود اطلاعات آنها در سایت سنجش، استعلام اصالت قبولی را دریافت نمایند.” این جمله ایست که علی مسلمینی در مواجهه به این موسسات کلاهبردار مطرح می نماید.

وی در پاسخ به این سوال که داوطلبان چکونه موسسات سودجو را از موسسات با کیفیت تمیز دهند، عنوان نمود: ” مردم به قدری هوشمند هستند که تفاوت تبلیغات کاذب و دروغین را از تلاش با اصالت و صادقانه تشخیص دهند. تقریبا تمامی دانش آموزانی که با متد های من نتایج درخشانی در کنکور کسب نموده اند، توسط دوستان سال گذشته خود به مجموعه های بنده معرفی شده اند. دانش آموزانیکه در سنوات گذشت به قدری از نتایج کسب شده راضی بوده اند که معرفی دوستان خود را به نوعی تعهد اخلاقی خود نسبت به بنده دانسته اند.”

علی مسلمینی، نویسنده و ارائه دهنده چندین مقاله علمی بین المللی در کنفرانس های معتبر دنیا، به عنوان توصیه نهایی برای جامعه آموزشی کشور، تمامی مشاورین تحصیلی کشور را به افزایش لحظه به لحظه سطح دانشی خود فراخواند و ایشان را به دوری از حاشیه ها و جو سازی ها و تلاش برای خدمت رسانی بیشتر و موثر تر بر دانش آموزان دعوت نمود.

9 نظر در “علی مسلمینی کلاهبرداران کنکوری را رسوا می کند.”

  1. پینگ بک: افشای راز علی مسلمینی از کلاهبرداران کنکوری – بخش دو - علی مسلمینی (جادوگر مشاوره تحصیلی ایران)

  2. پینگ بک: افشای راز علی مسلمینی از کلاهبرداران کنکوری – بخش دو - علی مسلمینی (جادوگر انتخاب رشته ایران)

  3. پارسال برای برادرم انتخاب رشته کردید استاد
    اصلا فکر نمی‌کردیم با این رتبه چنین رشته خوبی قبول بشه
    ممنونم ازتون

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *