روش تکمیل ظرفیت علی مسلمینی

انتخاب رشته با روش تکمیل ظرفیت علی مسلمینی

انسان های موفق انسانهایی هستند که روش هایی را برای انتخاب های حساس زندگی خود انتخاب می کنند که سایر افراد نسبت له آنها نا آگاه هستند. انتخاب رشته با متد تکمیل ظرفیت از جمله این روش هاست.

روش رایج انتخاب رشته در کشورمان به این ترتیب است که دانش آموزان با انتخاب کد رشته محل های مندرج در دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش، و ارسال چیدمان به سایت سازمان، در یکی از کد رشته محل ها پذیرفته شده و در آن دانشگاه اقدام به تحصیل می نمایند.

این در حالیست که یکی از مهم ترین تکنیک های رتبه سازی در مراکز انتخاب رشته استاد علی مسلمینی، استفاده از دفترچه های تکمیل ظرفیت است.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت چیست؟

دفترچه هایی که توسط سازمان سنجش در بازه بین مهر تا بهمن ماه هر سال، بر روی سایت قرار می گیرند و بعضا شامل کد رشته محل هایی با ارزش هستند. در این دفاتر رشته هایی که جدیدا مجوز گرفته اند یا رشته هایی که به دلیل مهمانی، انتقالی یا انصراف دانشجو، دارای ظرفیت خالی هستند معرفی می گردد.

تحقیقات نشانگر آن است که بیش از 80% دانشجویان نسبت به قرارگیری دفاتر تکمیل ظرفیت بر روی سایت بی اطلاع هستند. از این رو در صورتیکه مشاور نسبت به اطلاع رسانی رشته های تکمیل ظرفیت به دانشجو متعهد باشد، امکان رتبه سازی مناسبی را در حد 30% برای وی میسر می سازد.

به عنوان مثال انتخاب رشته با دفاتر تکمیل ظرفیت، امکان پذیرش رتبه 16000 را در جایگاه رتبه 11000 میسر خواهد کرد.

 

 ایران؛ میزبان دومین کنکور کرونایی از فردا

 

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در مراکز علی مسلمینی به چه صورت اجرا می شود؟

 

با نگاهی به کارنامه های قبولی داوطلبان جادوگر انتخاب رشته ایران – علی مسلمینی –  ملاحظه گر آن هستیم که بسیاری با رتبه هایی نامناسب در دانشگاه هایی پذیرفته شده اند که نیازمند رتبه های به مراتب بهتر است. امری که حاکی از قدرت تکنیک رتبه سازی با استفاده از دفترچه های تکمیل ظرفیت بوده و اثربخشی این تکنیک را در بهبود قبولی داوطلب نمایان می سازد.

در صورتیکه شما هم جزو آن دسته از داوطلبان هستید که تمایل دارید رشته و دانشگاه قبولی خود را ارتقا دهید، استفاده از متد انتخاب رشته با روش تکمیل ظرفیت علی مسلمینی را به شما پیشنهاد می کنیم.

جهت آگاهی روش های استفاده از این متد، کافیست درخواست خود را از طریق دایرکت صفحه شخصی ایسنتاگرام علی مسلمینی ارسال نمایید:

ارتباط با علی مسلمینی

https://www.instagram.com/alimoslemini