علی مسلمینی کلاهبرداران کنکوری را رسوا می کند. بخش دو

علی مسلمینی، مشاور تحصیلی و نویسنده ده ها مقاله علمی بین المللی در حوزه سیستم های آموزشی، داوطلبان کنکوری و خانواده های ایشان را از گرفتار شدن در دام کلاهبرداران کنکوری بر حذر داشته و توجه به موارد ذیل را به داوطلبانی که سعی در انتخاب مجموعه های آموزشی دارند، جلب نمود.

این روزها با افزایش تب و تاب کنکور و انتخاب رشته، عده کثیری خود را مشاور تحصیلی خوانده و با کمترین سطح تجربه و دانش مرتبط، داوطلبان و خانواده های ایشان را گرفتار دردسرهای بزرگی می نمایند.

خانواده ها به هنگام انتخاب مجموعه های آموزشی یا قبل از انتخاب هر فرد به عنوان مشاور تحصیلی، بدون توجه به وسعت تبلیغات هر فرد یا مرکز، می بایست نسبت به سابقه علمی و اجرایی مشاور و مجموعه، تحقیقات لازم را به عمل آورند.

سطح تحصیلات، مقالات علمی، اعتبار اجرایی و تحقیقاتی از جمله این شاخصه هاست. علی مسلمینی از معدود مشاورین ایرانیست که مقالات علمی وی به زبان انگلیسی و در سطوح بین المللی به چاپ رسیده است. دعوت جهت ارائه سخنرانی شفاهی توسط انجمن سیستم داینامیکس امریکا و ارائه مقاله در کنفرانس ieom وسایر کنفرانس های معتبر بین المللی از جمله شاخصه هاییست که حاکی از تفاوت سطح دانشی علی با سایر رقباست.

در مقالات بعد با سایر شاخصه هایی که تصمیم گیری داوطلبان را در انتخاب مشاور تحصیلی تسهیل می نماید، آشنا خواهیم شد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *